ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Sündmused

Trüki

24. november 2016
23.11.2016 Telema partnerite koostööseminar Tallinnas
Telema kutsus oma head partnerid, Eesti majandustarkvara tugiettevõtted, traditsioonilisele koostööseminarile, et vaadata üle riigi valmisolek e-arveteks, jagada Telema eFlow väärtuslikke kogemusi ning tutvustada uudiseid rändluse ja Telema eDoci kohta.
Eesti riigis muutuvad e-arved avaliku sektoriga suhtlemisel kohustuslikuks juba 2017. aastal. Telema võttis seminaril kokku viimased arengud ja tõi partneriteni uudiseid EDI ja e-arvete turul toimuvast ka mujal maailmas.

Jagati juurutus- ja kasutuskogemusi möödunud aastal tarkvaraarendajatele tutvustatud ostuarvete menetlemise lahenduse Telema eFlow osas. E-arvete laiema leviku valguses on teenusel veel küllaga ühiseid turundus- ja müügivõimalusi.

Peatuti ka tehnilistel lahendustel ja tarkvara täiendustel, mida nõuab e-arvete kasutuselevõtt. Käidi läbi müügiarve täiendused ning uued dokumenditüübid, mis kõik kajastuvad Telema eDoci uusimas versioonis. 

Telema tutvustas elavnenud rändlusvõimalusi nii EDI kui e-arvete operaatorite vahel. EDI-rändlus toimib edukalt mitmete rändluspartneritega Euroopas ja maailmas. E-arvete rändluses Eestis on aktiivselt tegevad Telema, Ominva ja Fiteks, kuid peagi on lisandumas uusi tulijaid.

Vaata seminari ettekandeid siit.
Pildigalerii leiad Telema Facebooki lehelt.


Telema AS