ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Pasākumi

Print

2015. g. 05. maijs
29.04.2015 Telema sasauca Latvijas 1C ekspertu apaļā galda sanāksmi
Telema ielūdza ekspertus no Latvijas 1C programmatūras atbalsta uzņēmumiem piedalīties apaļā galda sanāksmē. Pasākums tika rīkots sadarbībā ar Telema Sertificēto Partneri SIA Elmi, un tika veltīts diskusijām par kopējo klientu ieguvumiem, kā arī jautājumiem par EDI savienojamību un savstarpējo sadarbību.
Progresīvākie Latvijas 1C programmatūras piegādātāji pulcējās šī gada 29. aprīlī viesnīcā City Hotel Teater. Pasākums sākās ar ieskatu, par kādiem EDI pakalpojumiem interesējas klienti un tos kopīgi varētu veiksmīgāk piedāvāt. Telema iepazīstināja dalībniekus ar savu EDI Moduli un Sertificēto Partneru programmu, pasvītrojot partneru ieguvumus. Prezentācijā tika iekļauta arī Telema EDI Moduļa demonstrācija 1C programmatūras Latvijas lokalizācijā.

Pēc ievada sākās tehniskās un biznesa diskusijas. Tika apspriestas risinājuma adaptācijas iespējas dažādās 1C konfigurācijās. Apsprieda arī Telema EDI Moduļa adaptācijas biznesa nosacījumus un noteikumus programmatūras lietotājiem. Visus dalībniekus iepazīstināja ar saprašanās memorandu un līguma noteikumiem.

Telema un Elmi speciālisti atbildēja uz Telema un 1C sadarbības tehniskiem un biznesa jautājumiem.

Sanāksmē rādītās prezentācijas varat apskatīt šeit.
Fotogalerija Telema Facebook lapā.


Telema AS