ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Pasākumi

Print

2015. g. 27. februāris
26.02.2015 Brokastu seminārs: uzskaites programmatūra un EDI - kopā izdevīgāk!
Elektroniskā datu apmaiņa (EDI) - kaut kas jau ir dzirdēts… bet… arvien vairāki klienti pieprasa iespēju nosūtīt un saņemt elektroniskos tirdzniecības dokumentus savā uzskaites programmatūrā.
Vai Jūs zinājāt:
  • par Maximas un Prismas plānu 2015. gadā pāriet uz 4-dokumentu piegādes procesu? Vai esiet gatavi sniegt konsultācijas saviem klientiem šajā jomā?
  • kā un cik daudz elektroniskā datu apmaiņa palīdz ieekonomēt?
  • programmatūras pieslēgšanas veidu EDI, kas ir izdevīga gan klientam, gan uzskaites programmatūras atbalsta uzņēmumam?
Par to un vēl daudz ko vairāk stāstījām IT uzņēmumiem Telema brokastu seminārā šī gada 26.februārī , biroju ēkā Ostas skati (Rīgā, Matrožu ielā 15).

Pasākumu sākām ar praktisku darbsemināru, kur visi dalībnieki izgāja cauri ienākošā rēķina apstrādes procesam un apspriedās vai un cik daudz var ieekonomēt resursus izmantojot EDI. IT atbalsta uzņēumi tika iepazīstināti ar 4-dokumentu piegādes procesu. Uzdevām jautājumu, vai viņu piedāvātās sistēmas ir tam gatavas. Semināra otrā daļa tika veltīta Telema EDI Modulim un Telema Sertificēto Partneru Programmai. Piedāvājām arī ieskatu EDI un e-rēķinu aktualitātēs un iepazīstinājām ar pievienoto vērtību, ko sniedz Telema EDI.

Pasākuma fotogrāfijas vara apskatīt Telema Facebook lapā.Telema AS