ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

9. oktoober 2014
09.10.2014 Telema ja Elmi pakuvad integreeritud EDI majandustarkvaras 1C
Tarkvara 1C kasutajate jaoks on EDI teenuste kasutuselevõtt nüüd senisest palju kiirem ja mugavam. Telema omistas majandustarkvara tugiettevõttele SIA Elmi käesoleva aasta septembris Telema Sertifitseeritud Partneri staatuse.
Läti ettevõte SIA Elmi on üks juhtivatest 1C tarkvarale pühendunud IT-firmadest Baltikumis. Majandustarkvara 1C on üle miljoni kasutajaga maailmas üks enamlevinud äritarkvarasid.

"1C tarkvara on Läti turul eelistatud juba aastaid. Partnerlus Telemaga lisab tarkvarale veelgi lisaväärtust - Telema EDI Moodul tagab meie klientidele mugava juurdepääsu elektroonilisele dokumendiedastusele, ja mis peamine, sellega ei kaasne lisakulusid,” kommenteerib SIA Elmi direktor Andrei Teravainen. Ta lisab: "Meie kliendid hindavad efektiivsust, mida loob protsesside automatiseerimine, see on just see, mida saame neile nüüd pakkuda. “

„Telema jaoks on koostöö kohalike tarkvaraarendajatega väga oluline. Partnerlepe Elmiga muudab EDI kättesaadavamaks veel 2000 Läti ettevõttele. Pikemas perspektiivis võivad 1C EDI ühendusest kasu saada veel sajad tuhanded organisatsioonid, kes seda tarkvara kasutavad,” selgitab Telema partnersuhete juht Vivian Maripuu.

Telema EDI Moodul on juurutatud mitmetes Baltikumis enamlevinud äritarkvaraprogrammides. Kui klient kasutab Telema poolt sertifitseeritud tarkvara, milles on Telema EDI Moodul, saab ta mugavalt saata ja vastu võtta e-arveid ja e-tellimusi ning teisi e-documente. EDI mooduli aktiveerimine tarkvaras on seejuures kiire ja lihtne. Täna on Telemal Eestis, Lätis ja Leedus kokku 16 sertifitseeritud partnerit: Ankravs, Rivile, New Vision, Nixor, Finvalda, KMA, Eurotec, BCS Itera, Sysdec, Taavi Tarkvara, Vallaste & Partnerid, Tresoor Tarkvara, Directo (kõigis Balti riikides) ja nüüd ka Elmi.


Telema AS