ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

21. aprill 2016
21.04.2016 RV Soft on nüüd ametlikult Telema Sertifitseeritud Partner
Märtsi lõpus andis Telema oma heale koostööpartnerile RV Softile pidulikult üle Telema Sertifitseeritud Partneri diplomi. RV Soft sai sertifikaadi tarkvaras Balanss+ välja arendatud Telema EDI Mooduli eest.
Elektrooniliste dokumentide edastamise funktsionaalsus tarkvaras Balanss+ on tehniliselt töökindlam ja moodsam kui see, mida sai kasutada varem, tarkvaras RV-Soft.

Balanss+ tarkvara kasutajad saavad saata ja vastu võtta mitte ainult e-tellimusi ja e-arveid. Elektroonselt liiguvad soovi korral ka saatelehed ja vastuvõtukinnitused, mis muudab kaubandusprotsessid veelgi sujuvamaks. E-dokumentide vahetamiseks peavad kasutajad aktiveerima tarkvaras standardse Telema EDI Mooduli (aktiveerimistasu 355 eurot +KM) ning lisamooduli RVExpress. RV Soft on lubanud moodulid aktiveerida viie tööpäeva jooksul alates päringu saabumisest. Telema poolel EDI liikluse aktiveerimise tasu ei kaasne.

Baltimaades on hetkel 29 Telema Sertifitseeritud Partnerit. Need on ettevõtted, kes toetavad enimlevinud majandus- ja finantstarkvara. Vaadake lisainfot Telema Sertifitseeritud Partnerite liitumistingmuste kohta.Telema AS