ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

30. september 2016
30.09.2016 Proact pakub Telemale hallatud IT-taristu teenust
Proact tarnib Baltikumi juhtivale EDI ja e-arvelduse lahenduste pakkujale Telema AS-le uue hallatud IT-taristu, millel hakkavad toimima ärikriitlised teenused rohkem kui 1000 kliendi jaoks. Uue taristuga tagatakse Telema üha kasvava ärimahu ning klientide arvu juures süsteemi töökindlus ning kvaliteet.
“Telema EDI süsteem ühendab enam kui 3800 kauplust ja 1200 tarnijat, kes vahetavad aastas rohkem kui 14 miljonit e-dokumenti. Andmemaht kasvab uute klientide ja teenuste lisandudes kiiresti”, selgitab Telema juhataja Hele Hammer.

Seoses ärilise kasvuga vajas Telema tugevat partnerit nii tehnoloogia kui lahenduste halduse poole pealt. Hele Hammeri lisab: “Kuna e-äri toimib 24/7, on teenuste kättesaadavus meie jaoks võtmetähtsusega. Oluline on ka partnerite asjatundlikkus ning võimalus arutada uusi arendusideid. Proact pakub lisaks taristu haldusele ka vajalikku arenduskompetentsi.“

Proact valiti koostööpartneriks tänu pikaajalisele kogemusele ärikriitiliste lahenduste pakkumisel. Oluline oli ka kõrgelt kvalifitseeritud Oracle’i spetsialistide olemasolu Eestis, kes tagavad lahenduse sujuva halduse.

"Lahendus koosneb Oracle andmebaaside ning Solaris Cluster klastrilahendusest koos uue NetAppil põhineva andmesalvestuse ja varunduse infrastruktuuriga. Kuna Telema EDI teenused kasutavad tööks Oracle andmebaasi, oli töökindla klasterlahenduse loomine ülioluline osa lahendusest. Proacti poolt tarnitud lahendus võtab arvesse Telema teenuse kasutajate kasvu ning võimaldab arendada uusi teenuseid. Proacti haldusteenused tagavad Oracle platvormi toimimise," selgitab Proact Estonia tegevjuht Karel Kannel.

Koostöö Proactiga võimaldab Telemal tagada oma klientidele süsteemi töökindluse ning teenuste kõrge kvaliteedi.

Proactist
Proact on Euroopa suurimaid sõltumatuid andmekeskuste ning pilveteenuste pakkujaid. Proact tagab ettevõtetele ning riigiasutustele riskide ja kulude vähendamist, pakkudes paindlikke ja turvalisi IT teenuseid. Proacti pilveteenused haldavad 70 petabaiti andmeid. Proact on teostanud üle 3500 eduka kliendiprojekti üle maailma. Proacti Grupis on tegevad üle 720 töötaja ning tegutsetakse 15 riigis Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Proact asutati 1994 ning emaettevõte (Proact IT Group AB) on alates 1999 aastast listitud Nasdaq Stockholmi börsil sümboli PACT all. Lisainfo saamiseks külasta www.proact.eu

Telema AS