ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

2. juuni 2015
02.06.2015 HÄT Systems OÜ on ametlikult Telema Sertifitseeritud Partner
Telema EDI teenused on nüüd hõlpsasti kasutatavad kõigile HÄT Systemsi poolt toetatud MS Dynamics NAV 2015 tarkvara kasutajatele. Populaarse majandustarkvara uusimale versioonile on lisatud Telema EDI Moodul.
Uus funktsionaalsus võimaldab kasutajatel otse majandustarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi ja vastuvõtu-kinnitusi ning saata e-arveid ja saatelehti. Kaubandusdokumendid liiguvad tarkvarast tarkvarasse ning jääb ära aeganõudev andmete käsitsi korduvsisestamine. See muudab protsessid sujuvamaks ja kiiremaks kõigi osapoolte jaoks.

Telema EDI Mooduli standardne aktiveerimine MS Dynamics NAV2015 tarkvaras HÄT Systemsi klientidele võtab aega kolm tööpäeva ning maksab kuni 1 500 eurot. Ettevõtted, kes soovivad kasutada Telema EDI Moodulit, saavad lisaks valida aastase või igakuise litsentsimakse vahel. Keerukamate kaubandusprotsessidega seotud dokumendivahetuse aktiveerimisel aitavad ettevõtteid Telema ja HÄT Systemsi spetsialistid.

Telemal on Baltikumis kokku 20 sertifitseeritud partnerit, neist 11 Eestis, kuus Lätis ja kolm Leedus. Tutvuge lähemalt Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimustega.


Telema AS