ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

10. juuli 2013
10.07.2013 Telemal kaks uut Sertifitseeritud Partnerit: Excellent Business Solutions ja Directo
Telemal on häid uudiseid kõigile ettevõtetele, kes kasutavad Hansa või Directo majandustarkvara - juurdepääs EDI teenustele on nüüd palju kiirem ja lihtsam.
Juunis 2013 sai Excellent Business Solutions valmis EDI lahenduse kahele Hansa grupi majandustarkvaradest - Books by HansaWorld ja Enterprise by HansaWorld. Lahendus võimaldab otse majandustarkvarast saata ja vastu võtta kuni nelja erinevat dokumenditüüpi: tellimusi, arveid, saatelehti ja vastuvõtukinnitusi. EDI teenuse aktiveerimine nimetatud tarkvara kasutajatele võtab aega kolm tööpäeva ning maksab, sõltuvalt teenuslepingust kuni 170 eurot.

Partnerleping sõlmiti ka Directoga, kelle EDI lahendus toetab samuti nelja enimlevinud müügi- ja ostudokumendi saatmist ning vastuvõtmist. Elektrooniliste dokumentide edastamise võimalus Directo tarkvaras aktiveeritakse ühe tööpäeva jooksul ning selle hind on 320 eurot.

Telema oma partnerite klientidelt täiendavat aktiveerimistasu ei küsi.
 
Kokku on Telemal nüüd 11 Sertifitseeritud Partnerit. Täpsemalt saate partnerite ning Telema EDI Mooduli aktiveerimistingimuste kohta lugeda meie kodulehelt.
Telema AS