ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

18. september 2013
18.09.2013 Telema ja Omnitel alustavad koostööd
EDI operaator Telema ja Leedu suurim mobiilioperaator Omnitel alustasid koostööd. Partnerluslepe hõlmab ühist turundus- ja müügitegevust lisaväärtusteenuste tutvustamiseks Leedu äriklientidele.
Omnitel pakub kvaliteetset võrguteenust ning uusimaid nuti- ja mobiiliseadmeid, milles saab nüüd kasutada müügimeeskonna tööd hõlbustavat rakendust Telema MMT. Omniteli kommunikatsioonilahenduste ja Telema MMT abil saavad jaekaubandusele tarnivad ettevõtted koguda tellimusi ja turuinfot, jälgida kauba väljapanekut ja puudujääke - muuta müügimeeskondade tööd lihtsamaks ja efektiivsemaks.

“Koostöö Omniteliga viib Telema lisaväärtusteenused Leedu ärikliendile lähemale,” sõnab Telema juht Hele Hammer. Ta lisab: “Nõue edastada kaubadokumente elektroonselt on Balti jaekaubanduses täna juba üsna tavaline. Koostöös Omniteliga saame näidata, et EDI võib olla ka mobiilne ning selle kasutamine on lihtne.”

Uusimate seadmete, kvaliteetsete sideteenuste ja Telema MMT rakenduse kasutamine muudab äriprotsesse oluliselt sujuvamaks ning annab ettevõtetele selge konkurentsieelise. Sõlmitud koostööleppe eesmärk ongi efektiivsuse suurendamine kogu tarneahela lõikes.

Telema AS on juhtiv EDI operaator Baltikumis, kes toetab kaubandusettevõtete tarneahela protsesse IT lahendustega. Telema edastab kaubandusdokumente (tellimused, arved, saatelehed) ja töötleb neid vastavalt ärireeglitele. Telema süsteemis on üle 3000 poe ja üle 1000 tarnija, aastas vahetatakse rohkem kui 10 miljonit dokumenti. Telema peamised kliendid on Balti riikides, kuid ka Soomes, Poolas, Saksamaal ja Hollandis. www.telema.com

Telema MMT on mobiilne ärilahendus, mis vähendab paberimajandust ja andmete topelt sisestamist. Müügiesindajad võidavad selle arvelt kuni kaks tundi päevas kliendisuhete arendamiseks. Oluliselt väheneb ka müügiassistentide töö ning vigade määr. Tellimused liiguvad reaalajas ning ei kuhju, mis lihtsustab nende täitmist ja lao tööd. Vähenevad kommunikatsioonikulud, sest infot ei pea edastama telefoni teel. Traditsioonilise paberi ja pastakaga tellimuste kogumisega võrreldes muutub protsess palju kiiremaks ja täpsemaks. Kokku on võimalik hoida kuni 220 eurot müügiesindaja kohta kuus.

Telema AS