ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

1. detsember 2010
11.11.2010 Telema osales ECR Baltic Annual Forumil
Novembris 2010 osales Telema järjekordsel ECR Baltic Annual Forumil. See on Baltikumi suurim jaekaubanduse ja logistikaalane üritus, kus kuulatakse uudiseid ja vahetatakse kogemusi. 
Igal sügisel korraldab ECR Baltic konverentsi, mille käigus käsitletakse jaemüügi ja logistika trende maailmas ning Balti riikides. Konverentsi eesmärk on levitada jae- ja hulgimüügisektori parimaid praktikaid Baltikumis. See on üks väheseid võimalusi kohtuda lisaks koostööpartneritele ka oma konkurentidega ning vahetada nendega mõtteid ning arvamusi. Vaata foorumi kohta lisa siit.
Telema on olnud aktiivne ECR Baltic liige ning ka sel aastal olime abiks ürituse korraldamisel ning konverentsi toetajaks. Tänavuse aasta osalejate arv oli rekordiliselt üle 200. Lisaks paljudele muudele huvitavatele ettekannetele tegi Telema tegevjuht Hele Hammer ettekande teemal „E-invoices in Baltic retail: requirements, progress, challenges“. 

ECR Baltic hõlmab Lätit, Leedut ja Eestit ning tegemist on mitteärilise ja vabatahtlikku partnerlust pakkuva erialaliiduga, mille eesmärgiks on kaasa aidata FMCG sektori pikaajalisele arengule Balti riikides.
Vaata lisaks 
www.ecr-baltic.org.
Telema AS