ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

June 03, 2014
2014.05.28 Telema ir Finvalda tapo partneriais, kad platintų EDI (elektroninių duomenų mainus) Lietuvoje
Telema AS ir Finansų Valdymo Sistemos UAB, vienas iš didžiausių apskaitos ir verslo valdymo programų tiekėjų Lietuvoje, pasirašė partnerystės susitarimą, pagal kurį visi Finvalda apskaitos ir verslo valdymo programos naudotojai gali pradėti naudoti elektronines PVM sąskaitas-faktūras ir kitus EDI dokumentus paprasčiau, greičiau ir palankesne kaina.
Lietuvoje kiekvienais metais juda maždaug 400 milijonų prekybinių dokumentų (užsakymų, PVM sąskaitų-faktūrų, važtaraščių ir t.t.).  Mažiau nei 2% šių dokumentų yra suskaitmeninti. Atnaujinus prekybinius procesus taip, kad popieriniai dokumentai būtų pakeisti elektroniniais dokumentais, padėtų įmonėms sutaupyti milijonus litų. Telemos ir Finansų Valdymų sistemų bendradarbiavimas yra dar vienas žingsnis link patogesnio elektroninių dokumentų priėmimo Lietuvoje.

“Bendradarbiavimas su Telema dar labiau sustiprina Finvaldos apskaitos ir verslo valdymo programą- su Telema EDI Moduliu mūsų klientai dabar už ekonomiškai palankią kainą turi paprastą prieigą prie elektroninių dokumentų mainų” sako Vytautas Bikinas, Finansų Valdymo Sistemų rinkodaros direktorius. “Daugiau nei 4000 įmonių naudojasi Finvaldos apskaitos ir verslo valdymo programa, o prisijungdami prie Telema EDI sistemos jie elektroniniu būdu gali verslauti su dar 4000 potencialių partnerių.

Telemos santykių su klientais palaikymo vadovė Vivian Maripuu komentuoja: “Telema visada vertino artimą bendradarbiavimą su  vietiniais apskaitos ir verslo valdymo sprendimų tiekėjais. Džiaugiamės, kad Finansų Valdymo Sistemos, vienas iš pirmaujančių apskaitos ir verslo valdymo sprendimų Lietuvoje, sutiko tapti Telema sertifikuotu partneriu”.

Telema dirba siekdama įdiegti Telema EDI Modulius labiausiai Baltijos šalyse paplitusiuose apskaitos ir verslo valdymo programų sprendimuose. Telema EDI Modulio turėjimas apskaitos ir verslo valdymo programoje leidžia galutiniams naudotojams lengvai ir be pastangų prisijungti prie EDI sistemos, tai panašu į internetinės bankininkystės modulį visuose apskaitos ir verslo valdymo programų sprendimuose, skirtuose verslui. Telema sertifikuoti partneriai siūlo EDI funkciją kaip standartizuotą sprendimą jų apskaitos ir verslo valdymo programose. Naudojimasis apskaitos ir verslo valdymo programa su įdiegtu Telema EDI Moduliu leidžia klientams gauti elektroninius užsakymus ir siųsti elektronines PVM sąskaitas-faktūras, bei kitus elektroninius dokumentus, kuriuos galima greitai ir paprastai aktyvuoti.
________________
 
Finansų Valdymo Sistemos  siūlo platų  apskaitos ir verslo valdymo programų Finvalda pasirinkimą, galintį patenkinti tiek mažą, tiek vidutinę, tiek didelę įmonę. 1996 m. įkurta   įmonė pelnė daugiau nei 4000 prekybos, pramonės, statybų ir viešojo sektoriaus įmonių pasitikėjimą. Finansų Valdymo Sistemos buvo viena iš pirmųjų Lietuvos įmonių pradėjusių vystyti apskaitos ir verslo valdymo programinę įrangą. Nuolatinis vystymas nulėmė, kad  įmonė teikia vieną iš plačiausiai naudojamų apskaitos ir verslo valdymo programinių įrangų rinkoje.


Telema AS