ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

October 09, 2014
2014.10.09 Telema ir Elmi teikia integruotą EDI į programinėje įrangoje 1C
1C programinės įrangos naudotojai nuo šiol turi lengvą priėjimą prie EDI (ElektroniniųDuomenų Mainai). Telema, labiausiai patyręs EDI operatorius Baltijos šalyse, 2014 metų rugsėjo 16 dieną suteikė SIA Elmi Telema Sertifikuoto Partnerio statusą.
SIA Elmi yra viena pirmaujančių 1C programinės įrangos frančizių Baltijos šalyse. 1C yra viena iš plačiausiai naudojamų verslo programinių įrangų pasaulyje, turintidaugiau nei milijoną naudotojų.

"1C buvo viena iš pageidautinų programinių įrangų Latvijos rinkoje daugeli metu. Partnerystė su Telema jai prideda daugiau vertės - su Telema EDI Moduliu mūsų klientai gali turėti lengvą ir efektyvią prieigą prie elektroninių dokumentų mainų.,” komentuoja Andrey Teravainen, SIA Elmi Generalinis Direktorius. Jis papildo: "Mūsų klientai vertina efektyvumą ir procesų automatizavimą, tai yra būtent tai, ką mes galime dabar pasiūlyti. “

„Telemai glaudus bendradarbiavimas su vietiniais programinės įrangos tiekėjais yra labai svarbus. Partnerystė su Elmi padaro EDI prieinamą daugiau nei 2000 įmonių Latvijoje. Tačiau, potencialiai šimtai tūkstančių daugiau organizacijų pasaulyje naudojančių 1C programinę įrangą galėtų pasinaudoti geresniu EDI ryšiu,” sako Vivian Maripuu, Telema Partnerių Ryšių Vadovė.

Telema įdiegė Telema EDI modulius į labiausiai Baltijos šalyse paplitusius verslo programinės įrangos sprendimus. Telema Sertifikuotos programinės įrangos sprendimo su Telema EDI Moduliu naudojimas leidžia klientui importuoti el. užsakymus ir eksportuoti PVM sąskaitas-faktūras, taip pat kitus elektroninius dokumentus, greito ir paprasto aktyvavimo dėka. Šiuo metu yra 16 Telema Sertifikuoitų partnerių Latvijoje, Lietuvoje ir  Estijoje: Ankravs, Rivile, New Vision, Nixor, Finvalda, KMA, Eurotec, BCS Itera, Sysdec, Taavi Tarkvara, Vallaste & Partnerid, Tresoor Tarkvara, Directo 3 Baltijos šalyse ir nuo šiol Elmi.
Telema AS