ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

March 06, 2014
2014.03.04 Telema dalyvavo Prekybos Forume 2014
Kovo 4 dieną, Lietuvos prekybos sektoriaus atstovai susirinko Litexpo parodų centre, Vilniuje, kasmetiniame Prekybos Forume.

Telema renginyje dalyvavo su akį traukiančiu stendu, jame buvo pristatoma informacija apie elektroninius duomenų mainus. Dalyviams suteikėme galimybę pademonstruoti savo žinias EDI viktorinoje. Pasirodo, jog daugelis žmonių pakankamai gerai žino kas yra EDI, tačiau, EDI nauda ir efektyvumo augimas, pakeičiant popierinius dokumentus elektroniniais, reikalavo išsamesnio paaiškinimo.


Konferencijos metu buvo aptarti svarbiausi pokyčiai ir iššūkiai prekybos sektoriuje. Latviai dalinosi patirtimi apie nacionalinės valiutos keitimo projektą, estai pateikė veiksmingą pakuočių perdirbimo sistemą. ECR Baltic prezentacija akcentavo bendradarbiavimo esmę tarp prekybos partnerių. Prezentacija apie šiuolaikines technologijas, kurios leidžia padidinti efektyvumą ir pasiekti geresnių rezultatų, taip pat sulaukė didelio susidomėjimo dalyvių tarpe. Prekybos Forumo pabaigoje, Ken Hughes skaitė įdomų pranešimą apie iracionalų pirkėjų elgesį.

 

Tradiciškai, Lietuvos prekybos įmonių asociacija apdovanojo populiariausius, 2013 metų, lietuviškus produktus.

 

Daugiau informacijos apie forumą galite rasti čia.

Telema AS