ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Telema produktų naujienos

Print

„Telema eFlow“ atvyko – stokite į eilę

Lapkričio 18 d. Talino technologijos universitete gausiai susirinkusiam 120 bendrovių atstovų būriui buvo pristatytas ilgai lauktas bendrovės „Telema“ produktas „eFlow“ – sprendimas, skirtas pirkimo sąskaitoms faktūroms tvarkyti. „Telema eFlow“ yra išlaidų paskirstymo ir pirkimo sąskaitų faktūrų elektroninio patvirtinimo įrankis, kuris automatizuoja ir supaprastina visą sąskaitų faktūrų tvarkymo procesą, paversdamas jį skaidriu, lengvai kontroliuojamu ir taupiu.

Produkto šūkis: „Turbūt gražiausias darbo su sąskaitomis faktūromis procesas pasaulyje“. Vartotojo sąsajos kūrime dalyvavo geriausi šios srities specialistai. Tačiau klientai turėtų rinktis „Telema eFlow“ paslaugą ne tik dėl dizaino. Klientams, kurie jau naudojasi bendrovės „Telema“ EDI paslaugomis, paslauga „Telema eFlow“ suteiks užbaigtumą elektroninių dokumentų sistemai – dabar produktų ir išlaidų sąskaitas faktūras bus galima tvarkyti elektroniniu būdu vienoje aplinkoje.

Šiuo metu produktą išbando 3 bendrovės, jau yra parengtos preliminarios sutartys 10-čiai klientų. Paklausa šiam produktui netikėtai pasirodė esanti labai didelė, taigi kitas galimas įgyvendinimo laikotarpis numatomas 2016 metų 2 ketvirtį. Jeigu jūsų bendrovė susidomėjo šiuo sprendimu, prašome paimti „laukimo eilėje bilietėlį“ ir kreiptis į Ayrtoną Grossmaną, „Telema eFlow“ produkto vadybininką: ayrton.grossmann@telema.com.


Grįžti į turinį

„Telema“ portalas: dokumentų apsikeitimo žurnalas ir įspėjimai 

Nuo 2015 m. lapkričio mėnesio pirmieji penki paslaugos EDITiekėjas klientai kasdien dirba naująjame bendrovės „Telema“ portale. „Telema“ portalas – tai interneto portalas, skirtas visiems „Telema“ klientams, naudojantiems “Web” arba EDI sprendimus. Svarbiausios portalo funkcijos: dokumentų perdavimo duomenų žurnalas (ang. log) informacija apie prijungtus verslo partnerius, pagalbos DUK ir paslaugų užklausos forma, taip pat savitarnos parinktys.

Naujasis „Telema“ portalas geriau atrodo ir yra patogesnis naudotojui. Portalas sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais Estijos UX (vartotojų elgsenos ir potyrių) dizaino specialistais. Štai keletas naujų funkcijų, kurios naujajam „Telema“ portalui suteikia patogumo:
  • naudotojo sąsaja, be kita ko rodanti Jūsų prisijungimo prie „Telema“ EDI būseną;
  • Dokumentų žurnalas (log) ir greita paieška;
  • galimybė prisijungti naujus verslo partnerius;
  • perspėjimo signalai dėl dokumentų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį.

2016 metų pirmasis ketvirtis – galutinis terminas perkelti likusiems EDI klientams ; visi kiti klientai bus perkeliami vėliau, iki metų pabaigos.


Grįžti į turinį

2016-aisiais „Telema MMT“ atsiras „Google Play“ parduotuvėje

2016-aisiais bus pristatytas naujas „Telema MMT“ – įrankio, skirto pardavimo vadybininkams parengti užsakymus parduotuvėse, naudojantis savo mobiliaisiais įrenginiais, variantas. Naudojimasis „Telema MMT“ 2015 metais pasiekė rekordines aukštumas – kasdien šia priemone naudojasi daugiau nei 300 pardavimo vadybininkų. Nauji naudotojai atneša naujų idėjų, leidžiančių tobulinti esamas funkcijas.

Vienas svarbiausių naujos versijos pakeitimų - „Telema MMT“ įtraukimas į „Google Play“ – gerai žinoma programėlių parduotuvę „Android“ prietaisų naudotojams. Tokiu būdu programėlės atnaujinimas bus daug patogesnis ir net galės vykti automatiškai.

Suasmeninimas, kurio pageidauja daugelis naudotojų, taip pat taps realybe. Naudotojai galės pasirinkti šviesų (labiau tinka planšetėms) arba tamsų (labiau tinka telefonams) foną bei keisti šrifto dydį. „Telema MMT“ pardavimų informacijos modulis leis įrašyti duomenis ne tik apie savo, bet ir apie konkurentų produktus. Naujoji MMT versija veiks naujausiuose Android įrenginiuose ir leis geriau sinchronizuoti nuotraukas, kainos galiojimo terminus, taip pat kainos galiojimo laikotarpius bei pardavimų ir užsakymų vykdymo istoriją kliento kortelėje.


Grįžti į turinį

“Telema eAuction 2.0” – atvirkštinio aukciono įrankis, kurį naudoja bendrovė „Selver“

Nuo 2015 m. gruodžio mėnesio bendrovė „Selver“ (Estijos mažmeninės prekybos tinklas, valdantis 40 parduotuvių) naudoja naują bendrovės “Telema eAuction“ versiją. Bendrovė „Selver“ “Telema eAuction paslaugą“ naudojasi jau 7 metus, atėjo laikas didesniems pokyčiams. “Telema eAuction“ yra interneto aukcionas, kurį mažmeninės prekybos atstovai gali naudoti vykdydami pirkimus kategorijose, kuriose yra daug pakaitinių prekių. Šis įrankis leidžia lengvai ir automatiškai palyginti skirtingų tiekėjų pasiūlymus, taip pat importuoti rezultatus į verslo valdymo sistemą (ERP) su teisingais produktų kodais.

Šiandien šis įrankis daugiausia naudojamas vaisiams ir daržovėms pirkti. Tiekėjai pateikia pasiūlymus, mažmenininkai priima jiems tinkančius pasiūlymus ir sudaro asortimentą kitam laikotarpiui. Tiekėjai apie tai informuojami ir gali rengti savo pardavimo asortimentą kitam laikotarpiui.


Grįžti į turinį