ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2015. g. 23. aprīlis
23.04.2015 Uzskaites sistēmu izstrādātāji Latvijā dod priekšroku Telema EDI
Sekojot tirgus tendencēm, Latvijas uzņēmumi, kas izstrādā biznesa uzskaites programmatūras, sāk piedāvāt programmatūras standarta komplektācijā iebūvētu iespēju uzsākt elektronisko dokumentu apriti (EDI). Kopš 2014. gada, Baltijas vadošais EDI operators Telema Latvijā ir sertificējis piecus jaunus IT-programmatūru izveidotājus. Par jaunākiem Telema Sertificētā Partnera statusa ieguvējiem kļuva SIA Assako Smart un SIA Batsoft.
„Integrējot Telema EDI Moduli programmatūrās WinLats un Kentaurs Integra mēs speram kārtējo soli tuvāk Latvijas tirgus pārklāšanai ar vienkāršu un izdevīgu EDI piekļuvi,” saka Viviana Maripū (Vivian Maripuu), Telema partnerattiecību vadītāja. Iespēja apmainīties ar tirdzniecības dokumentiem elektroniski, nosūtot un saņemot tos savā uzskaites sistēmā, ļauj maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem veidot efektīvāku piegādes ķēdi un izbaudīt tās sniegtos labumus. Krasi samazinās manuālā datu ievadīšanas darba apjoms, visā procesā ir daudz mazāk kļūdu, dati top kvalitatīvāki un paātrinās informācijas apmaiņa.

Jaunie partneruzņēmumi Assako Smart un Batsoft izceļas ar ilglaicīgu pieredzi un plašām zināšanām par Latvijas tirgu un uzņēmumum vajadzībām. “Mūsu klienti vēlas apmainīties ar digitāliem pasūtījumiem un rēķiniem, sūtot un saņemot tos elektroniski savā uzskaites sistēmā,” apgalvo Vita Viese, SIA Assako Smart īpašniece, komentējot partnerattiecības ar Telema, “mēs nevaram nepiedāvāt šādu iespēju mūsu izveidotajā programmatūrā.” Ivars Ozoliņš no SIA Batsoft papildina: “Advancētas iespējas, kā savienojamība ar EDI, ir nu jau pašsaprotamas katrā profesionālā un mūsdienīgā programmatūrā. Lepojamies ar to, ka varam sadarboties ar Telema, kas piedāvā visaugstākās kvalitātes EDI pakalpojumus Baltijā.”

Telema sadarbojas ar programmatūras izstrādātājiem visā Baltijā ar mērķi papildināt finanšu uzskaites sistēmas ar iespēju nosūtīt un saņemt elektroniskos dokumentus. Vienkārša EDI savienojamība noteikti palielina programmatūras un tā izstrādātāja konkurētspēju tirgū. Klientiem, kas savā uzņēmējdarbībā izmanto Telema Sertificēto Partneru piedāvāto programmatūru, Telema EDI Modulis dod iespēju apmainīties ar tirdzniecības dokumentiem (pasūtījumi, rēķini, pavadzīmes utt.) elektroniski, netērējot lieki laiku un resursus arī pakalpojuma aktivizēšanai. Baltijā šobrīd Telema Sertificēto Partneru skaits ir sasniedzis 19, to skaitā seši Latvijas uzņēmumi: Ankravs, Directo, Elmi, Tilde, Assako Smart un Batsoft. Telema EDI Moduļa priekšrocības tagad ir pieejamas visiem Latvijas uzņēmumiem, kas lieto programmatūras 1C, Tildes Jumis, WinLats, Kentaurs Integra, Directo, Grins5 and WinPrece.
__________________
 
SIA Assako Smart veic programmatūras WinLats atbalstu, uzturēšanu un pilnveidošanu. WinLats ir vienkārši lietojama finanšu uzskaites programmatūra, kura pilnībā atbilst Latvijas likumdošanai un tiek regulāri atjaunota. Programmatūrai uzticas vairāk kā 300 mazo un vidējo uzņemumu Latvijā.
www.assakosmart.lv
              
SIA Batsoft, dibināta 1995. gadā, ir viens no pieredzējušākajiem uzskaites programmatūras izstrādātājiem Latvijā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir informācijas sistēmu analīze un uzturēšana, kā arī IT projektu vadība. Batsoft piedāvā augstas kvalitātes finansu un grāmatvedības uzskaites sistēmas “Kentaurs”, kas paredzētas visu līmeņu un lielumu uzņēmumiem.
www.batsoft.lv
Telema AS