ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2014. g. 09. oktobris
09.10.2014 Telema un Elmi nodrošina integrētu EDI caur datorprogrammu 1C
Datorprogrammas 1C klientiem EDI (Electronic Data Interchange) jeb elektroniskā datu aprite tagad ir pieejama daudz vienkāršāk. Vadošais EDI operators Baltijā Telema septembrī piešķīra savam sadarbības partnerim SIA Elmi Telema Sertificētā Partnera statusu.
SIA Elmi ir viena no vadošajām 1C franšīzēm Baltijas valstīs. Ekonomikas datorprogramma 1C tiek plaši pielietota visā pasaulē, kopā to uzņēmējdarbībā izmanto vairāk kā miljons kompāniju.
 
"1C ir viena no populārākām ekonomikas datorprogrammām Latvijā jau vairākus gadus. Sadarbībā ar Telema mēs tai piešķīrām papildus vērtību - ar Telema EDI Moduli klientiem ir iespēja uzsākt elektronisko dokumentu apriti ātri un bez liekām izmaksām," notikumu komentē Andrejs Teravainens, SIA Elmi direktors. "Mūsu klientiem efektivitāte un procesu automatizācija ir ļoti svarīgi un ar programmas jauninājumiem tieši to mēs tagad arī varam piedāvāt," saka Teravainens.
 
"Telema ļoti augstu vērtē sadarbību ar vietējiem programmatūru apkalpes uzņēmumiem. Partnerattiecības ar SIA Elmi nodrošina EDI pieejamību 2000 Latvijas organizācijām. Bet 1C datorprogrammu pasaulē lieto vairāk kā miljons kompāniju, kas varētu potenciāli izmantot šo iespēju," pauž Viviana Maripū (Vivian Maripuu), Telema partnerattiecību vadītāja.
 
Telema elektronisko dokumentu aprites pieejamību - Telema EDI Moduli - veiksmīgi ievieš populārākajās ekonomikas programmatūrās visā Baltijā. Klientiem, kas savā uzņēmējdarbībā izmanto Telema sertificēto programmatūru, Telema EDI Modulis dod iespēju apmainīties ar tirdzniecības dokumentiem (pasūtījumi, rēķini, pavadzīmes utt.) elektroniski, netērējot lieki laiku un resursus arī pakalpojuma aktivizēšanai. Igaunijā, Latvijā un Lietuvā Telema Sertificēto Partneru skaits ir sasniedzis 16, to skaitā ir uzņēmumi Ankravs, Rivile, New Vision, Nixor, Finvalda, KMA, Eurotec, BCS Itera, Sysdec, Taavi Tarkvara, Vallaste & Partnerid, Tresoor Tarkvara, Directo un tagad arī Elmi.


Telema AS