ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2016. g. 21. janvāris
21.01.2016 Telema stiprina attiecības ar programmatūru 1C Latvijā
2015. gada otrajā pusē Telema parakstīja trīs jaunus sadarbības līgumus ar Latvijas IT uzņēmumiem, kas atbalsta programmatūru 1C. Par Telema Sertificētiem Partneriem kļuva SIA ONEtec, SIA Avantime un SIA Smart Business Solutions. Kopā ar vēl diviem 1C franšīzes ņēmējiem Baltijā, SIA Elmi un SIA FastSoft, Telema tagad ir partnerattiecības ar pieciem 1C atbalsta uzņēmumiem.
"1C ir vispopulārākā uzskaites programmatūra Krievijā un arī viena no izplatītākajām, ko Telema klienti izmanto Latvijas tirgū. Aktīva sadarbība ar vietējiem programmatūras nodrošinātājiem padara elektronisko datu apriti pieejamu tūkstošiem uzņēmumiem Latvijā," saka Viviana Maripū, Telema partnerattiecību vadītāja.

Visi sertificētie partneri ir ieviesuši savā 1C programmatūrā Telema EDI Moduli. Tas ļauj lietotājiem saņemt e-pasūtījumus un sūtīt e-rēķinus, kā arī citus elektroniskos dokumentus tieši no savas grāmatvedības uzskaites sistēmas. Telema EDI Modulis, kas ietilpst 1C:Tirdzniecības vadība 8 Latvijas konfigurācijā, ir veiksmīgas sadarbības rezultāts. Moduli sākotnēji izstrādāja SIA Elmi, pirmais no Telema ir 1C partneriem Latvijā. Zināšanas un prasme par moduļa izstrādāšanu tagad tiek dalītas starp vairākiem partneruzņēmumiem, saskaņā ar principiem, kas tika noteikti pie Latvijas 1C uzņēmumu apaļā galda sarunām 2015. gada pavasarī.

"Partnerība ar Telema pievieno papildu vērtību mūsu piedāvātajai programmatūrai - ar Telema EDI Moduli mūsu klientiem ir ātra un izdevīga piekļuve elektronisko dokumentu apritei," komentē Māris Freze, SIA ONEtec vadītājs. "Sadarbība rada vērtību arī mūsu uzņēmumam, sniedzot papildu pārdošanas iespējas pievienotās vērtības pakalpojumiem," piebilst Aleksandrs Kharitonovs SIA Avantime izpilddirektors. Aleksandrs Čurkovs no SIA Smart Business Solutions secina: "Elektroniskā datu aprite jeb EDI automatizē procesus un piedāvā efektivitāti, ko mūsu klienti ļoti novērtē."

Telema elektronisko dokumentu aprites pieejamību - Telema EDI Moduli - veiksmīgi ievieš populārākajās ekonomikas programmatūrās visā Baltijā. Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 28: 13 Igaunijā, 4 Lietuvā un 11 Latvijā, to skaitā tagad ir arī Avantime, Onetec un Smart Business Solutions. Uzziniet vairāk par to, kādēļ ir vērts pievienoties Telema EDI tīmeklim.Telema AS