ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2016. g. 14. janvāris
14.01.2016 Telema Sertificētā Partnera statusu piešķir SIA Latinsoft
2015. gada beigās vadošā Latgales IT-kompānija SIA LatInSoft savā uzskaites programmatūrā GrinS 5 iestrādāja Telema EDI Moduli, šādi izpelnot Telema Sertificētā Partnera statusu. Visiem GrinS 5 lietotājiem tagad ir iespēja ērti un izdevīgi piekļūt Telema EDI pakalpojumiem.
Telema EDI Modulis Latinsoft programmatūrā GrinS 5 atbalsta elektronisko datu apmaiņu un tā lietošana ir piemērota gan pārdošanas, gan iepirkšanas procesā. Programmatūras lietotājiem ir iespēja savā uzskaites sistēmā saņemt un izsūītt elektroniskos pasūtījumus un eletroniskos rēķinus. Tirdzniecības darījumu dokumentu aprite notiek bez vajadzības datus ievadīt atkārtoti. Izmantojot elektronisko datu apriti dokumenti vairs nav jāsūta caur e-pastu vai uz papīra.

Telema EDI Modulis GrinS 5 programmatūrā tiek aktivizēts divu darba dienu laikā. Vienreizēja maksa par aktivizēšanu ir 42 eiro. Ar EDI preču iepirkšanas un pārdošanas procesi kļūst ātrāki priekš visiem partneriem piegādes ķēdē.

Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 28, to skaitā ir jau vienpadsmit Latvijas uzņēmumi, to skaitā tagad arī SIA LatInSoft.

Uzziniet vairāk par Telema Sertificēto Partneru aktivācijas noteikumiem.


Telema AS