ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2015. g. 14. oktobris
14.10.2015 Telema eletroniskā datu aprite kļūst pieejamāka caur FastSoft 1C programmatūru
Telema, vadošais EDI operators Baltijā, piešķīra partnera sertifikātu SIA FastSoft, 1C programmatūras oficiālajam izplatītājam Latvijā. 1C ir viena no populārākām ekonomikas datorprogrammām Latvijā jau vairākus gadus. Telema EDI Modulis 1C programmatūrā tagad dod iespēju uzsākt elektronisko dokumentu apriti ātri un bez liekām izmaksām arvien vairākiem uzņēmumiem.

SIA FastSoft Telema Sertificētā Partnera statuss ir vairāku uzņēmumu sadarbības rezultāts un savstarpējās saprašanās labs piemērs. FastSoft izmantoja savā risinājumā standarta Telema EDI Moduli, ko sākotnēji izstrādāja SIA Elmi. Izstrādātā moduļa dalīšanas tiesības tika savstarpēji atrunātas Latvijas 1C atbalsta uzņēmumu ekspertu apaļā galda sanāksmē šī gada aprīlī.

Telema EDI Modulis ietilpst 1C programmatūras Latvijas konfigurācijā Tirdzniecības vadība 8. FastSoft klientiem vienreizēja maksa par moduļa aktivēšanu ir 182 eiro (bez PVN), un FastSoft speciālisti aktivēšanu veic divu darba dienu laikā. Programmatūra atbalsta e-pasūtījumu saņemšanu, kā arī e-rēķinu sūtīšanu, un ir ļoti piemērota maza un vidēja izmēra uzņēmumiem, kas piegādā preces mazumtirdzniecībai. Tieši šī uzņēmumu grupa ir viena no dinamiskākām un noteikti macēs novertēt vienkāršu un izdevēgu piekļuvi EDI pakalpojumiem.

Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 23, tostarp ir jau seši Latvijas uzņēmumi: Ankravs, Directo, Elmi, Tilde, Assako Smart, Batsoft un tagad arī FastSoft.

Uzziniet vairāk par Telema Sertificēto Partneru aktivācijas noteikumiem.


Telema AS