ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2015. g. 13. februāris
13.02.2015 Telema EDI pakalpojumi tagad ērti pieejami caur uzskaites programmatūru Tildes Jumis
Šī gada 3. februārī IT uzņēmums Tilde saņēma Telema Sertificētā Partnera nosaukumu un to apliecinošu sertifikātu. Biznesa uzskaites programmatūrā Tildes Jumis tagad ir integrēts Telema EDI (elektroniskā datu aprite) Modulis, kas dod tūkstošiem programmatūras lietotājiem iespēju saņemt pasūtījumus un izsūtīt rēķinus elektroniski no savas ierastās grāmatvedības sistēmas.

“Tildes Jumis piedāvā klientiem plašu pakalpojumu klāstu. Esam priecīgi par to, ka Telema EDI Modulis sniedz papildus pievienoto vērtību. Cieši sakari ar klientiem, viņu vajadzību izzināšana un sadarbībā izstrādātie produktu jauninājumi ir ļāvuši Tildes Jumim kļūt par Latvijā visplašāk lietoto un labāk vērtēto uzskaites sistēmu,” saka Ilze Lapiņa, sistēmas biznesa attīstības vadītāja.


Telemas partnerattiecību vadītāja Viviana Maripū piebilst: „Sadarbība ar Tildi dod Latvijas mazajiem un vidēja lieluma uzņēmumiem iespēju nekavējoties uzsākt elektronisko dokumentu apriti. Telema EDI Moduļa aktivizēšana grāmatvedības programmatūrā Tildes Jumis notiek ātri un bez papildus izmaksām.”


Elektronisko dokumentu apmaiņa caur grāmatvedības sistēmu uzlabo tirdzniecības procesus priekš visiem partneriem. Zūd vajadzība datu atkārtotai ievadīšanai no dokumentiem, kas tika saņemti caur e-pastu. Šī gada 26. februārī Tilde un Telema rīko divus pasākumus, kas paskaidro, kādu labumu uzņēmumi gūst no grāmatvedības sistēmā integrētās elektroniskās datu aprites:

  • Telema brokastu seminārs IT-uzņēmumiem: uzskaites programmatūra un EDI - kopā izdevīgāk!
    Lai iegūtu vairāk informācijas un piereģistrētos spiediet šeit

  • Tildes 2015. gada pirmā grāmatvešu pēcpusdiena
    Reģistrēties


Telema elektronisko dokumentu aprites pieejamību - Telema EDI Moduli - veiksmīgi ievieš populārākajās ekonomikas programmatūrās visā Baltijā. Klientiem, kas savā uzņēmējdarbībā izmanto Telema sertificēto programmatūru, Telema EDI Modulis dod iespēju apmainīties ar tirdzniecības dokumentiem (pasūtījumi, rēķini, pavadzīmes utt.) elektroniski, netērējot lieki laiku un resursus arī pakalpojuma aktivizēšanai. Telema Sertificēto Partneru skaits ir sasniedzis 17, to skaitā ir četri Latvijas uzņēmumi: Ankravs, Directo, Elmi un tagad arī Tilde.

Telema AS