ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2014. g. 05. maijs
02.05.2014 Izdevīgs Telema EDI pieslēgums visās trijās Baltijas valstīs caur Directo
Aprīļa beigās tika parakstīts sadarbības līgums starp Telema un Directo Lietuvas pārstāvniecību. Directo ir pirmais programmatūras atbalsta uzņēmums ar Telema Sertificētā Partnerā statusu visās Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā, Lietuvā.
Uzņēmumi, kas lieto Directo programmatūru, tagad var gūt labumu no ātras un izdevīgas elektronisko dokumentu aprities uzsākšanas ar saviem sadarbības partneriem. Pievienošanās Telema EDI pakalpojumiem caur Directo nepieprasa nekādus programmatūras attīstības darbus un tieši tāpēc ir ļoti vienkārša un izdevīga. Lai uzsāktu elektronisko dokumentu apriti caur šo programmatūru ir nepieciešams sazināties ar vietējo Directo atbalsta centru, apmaksāt EDI aprites aktivācijas maksu un programmatūra tiks pieslēgta EDI tīklam vienas darba dienas laikā.  Telema no savas puses no Sertificēto Partneru klientiem maksu par EDI aprites aktivāciju nepieprasa.

Telema EDI risinājums interneta vidē balstītajā Directo programmatūrā ietver četru izplatītāko tirdzniecības dokumentu (pasūtījumu, rēķinu, pavadzīmju un saņemšanas apliecību) izveidi un apriti. Uzņēmumi varēs elektroniski apmainīties arī ar pārdošanas un noliktavas atskaitēm, kā arī sīkāk ar preci saistītiem datiem un cenrāžiem.
 
Veiksmīga sadarbība startp Directo un Telema ilgst jau gadiem. Igaunijā Directo OÜ kļuva Telema Sertificētais Partneris 2013. gada jūlija. Latvijas pārstāvniecība, Directo SIA, kļuva par Telema Sertificēto Partneri  2014. gada aprīlī un drīz sekoja Lietuvas Directo pārstāvniecība, kas ir otrais Telema Sertificētais Partneris Lietuvā. Visā Baltijā Telema Sertificēto Partneru kopā ir 14. Uzziniet vairāk par Telema atbalstītām programmatūrām un aktivācijas noteikumiem mūsu mājas lapā.

Telema Sertificētais Partneris Directo UAB
Telema AS