ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2014. g. 28. februāris
27.02.2014 Brokastu seminārs: Vēl var paspēt uz EDI-ekspresi!
IT-uzņēmumiem vērstajā seminārā Telema stāstīja par EDI aktualitātēm pasaulē un Baltijas valstīs. Pasākuma galvenais mērķis bija iepazīstināt uzskaites programmatūru atbalsta kompānijas ar veidiem, kā padarīt elektroniskās datu aprites ieviešanu saviem klientiem ātrāku, ērtāku un arī lētāku.
Elektroniskā datu apmaiņa (EDI) un e-rēķini šobrīd ir viens no aktuālākajiem tematiem Latvijas tirdzniecības uzņēmumos.  Kas ir EDI, kas to pielieto un svarīgākais, kā palīdzēt klientiem ar tās ieviešanu - par to arī stāstīja Telema brokastu seminārā šī gada 27.februārī, viesnīcā “Radisson Blu Latvija”.

Pasākuma gaitā tika apspriestas svarīgas tēmas par EDI un e-rēķinu aktualitātem pasaulē, jaunākās tirgus tendences un EDI standarti. Īpaša uzmanība tika pievērsta klientu ieguvumiem no elektroniskās datu aprites on tās ērtas ieviešanas iespējām. Telema prezentēja Sertificēto Partneru Programmu - kas dod IT kompānijām iespēju izveidot programmatūrā Telema EDI Moduli un tādejādi piedāvāt klientiem ātru, drošu un izdevīgu pievienošanos EDI sistēmai.

Visi dalībnieki novērtēja Telema EDI moduļa integrēšanas tehnisko apskatu kā arī reālus piemērus no jau veiktās integrācijas, ko pasniedza Directo Igaunijas pārstāvis.

Vairāk par Telema Sertificētiem Partneriem lasiet šeit.
Pasākuma fotogaleriju varat apskatīt Telema Facebook.
Telema AS