ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2015. g. 06. aprīlis
02.04.2015 Batsoft SIA saņem oficiālā Telema Sertificētā Partnera statusu
Moderna kompleksa finanšu vadības, pārdošanas analīzes un grāmatvedības uzskaites sistēma Kentaurs Integra tagad piedāvā arī ērtu piekļuvi Telema EDI pakalpojumiem.
Kentaurs Integra programmatūrā ir iestrādāts Telema EDI Modulis, kas atbalsta elektronisko datu apmaiņu. Programmatūras lietotājiem ir iespēja savā uzskaites sistēmā saņemt elektroniskos pasūtījumus un izsūtīt eletroniskos rēķinus. Tirdzniecības darījumu dokumentu aprite notiek bez vajadzības datus ievadīt atkārtoti. Izmantojot EDI dokumenti vairs nav jāsūta caur e-pastu vai uz papīra. Preču iepirkšanas un pārdošanas procesi kļūst ātrāki priekš visiem partneriem piegādes ķēdē.

Telema EDI Modulis ietilpst Kentaurs Integra standarta konfigurācijā. Modulis tiek aktivizēts divu darba dienu laikā. Vienreizēja maksa par aktivizēšanu ir 70 eiro. Batsofta uzskaites sistēma Kentaurs Integra ir domāta dinamiskiem saimnieciskiem uzņēmumiem, kuri noteikti mācēs novērtēt vienkāršu un izdevīgu piekļuvi EDI pakalpojumiem.

Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 19, to skaitā ir jau seši Latvijas uzņēmumi: Ankravs, Directo, Elmi, Tilde, Assako Smart un tagad arī Batsoft.

Uzziniet vairāk par Telema Sertificēto Partneru aktivācijas noteikumiem.

Telema AS