ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2015. g. 27. februāris
27.02.2015 Assako Smart SIA tagad Telema Sertificētā Partnera statusā
Telema EDI pakalpojumi tagad ir vienkārši pieejami caur uzskaites programmatūru WinLats. Šī gada 26. februārī programmatūras atbalsta uzņēmums Assako Smart SIA saņēma Telema Sertificētā Partnera diplomu un ir oficiāli Telema sertificēts EDI partneris.
WinLats programmatūrā ir iestrādāta standarta funkcionalitāte, kas atbalsta elektronisko datu apmaiņu. Telema EDI Modulis ļauj programmatūras lietotājiem savā uzskaites sistēmā saņemt elektroniskos pasūtījumus un izsūtīt eletroniskos rēķinus. Tā izpaliek atkārtota datu ievadīšana, kas parasti aizņēma daudz laika. Ar elektronisko datu apriti tirdzniecības procesi kļūst ātrāki priekš visiem partneriem, jo dokumenti vairs nav jāsūta caur e-pastu vai uz papīra.

Telema EDI Modulis WinLats programmatūrā tiek aktivizēts vienas darba dienas laikā un bez papildus maksas. Vienkārša un izdevīga EDI piekļuve ir īpaši laba ziņa visiem maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem Latvijā.

Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 17, to skaitā ir pieci Latvijas uzņēmumi: Ankravs, Directo, Elmi, Tilde un tagad arī Assako Smart. Uzziniet vairāk par Telema Sertificēto Partneru aktivācijas noteikumiem.


Telema AS