ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2017. g. 30. septembris
27.09.2017 Navisoft kļūst par Telema Sertificēto Partneri
Telema pieškir sertificētā partnera statusu jau 33. uzskaites programmatūras uzņēmumam - Navisoft SIA. 2016. gadā dibinātais uzņēmums ir pirmais no programmatūras MS Dynamics NAV piegādātājiem Latvijā, kas saņem Telema sertifikātu.
MS Dynamics NAV ir starptautiski plaši izplatīta uzskaites programmatūra, ko arvien biežāk pielieto arī Baltijas Valstīs. Navisoft nolēma iestrādāt programmatūrā Latvijas tirgum piemērotu Telema EDI Moduli, jo saprata, ka piekļuve elektroniskiem pakalpojumiem, tai skaitā elektroniskai datu apritei, klientiem kļūst arvien nepieciešamāka. Ar Telema EDI Moduli uzskaites programmatūra sniedz klientiem papildus ieguvumus.

Telema EDI Modulis sniedz visiem Navisoft atbalstītiem MS Dynamics NAV (versijas sākot no 2013) lietotājiem iespēju ērti un izdevīgi piekļūt Telema EDI pakalpojumiem. Programmatūras lietotājiem ir iespēja savā uzskaites sistēmā saņemt elektroniskos pasūtījumus un sūtīt eletroniskos rēķinus. Tirdzniecības darījumu dokumentu aprite notiek bez vajadzības datus ievadīt atkārtoti. Izmantojot elektronisko datu apriti dokumenti vairs nav jāsūta caur e-pastu vai uz papīra.

Pieredze rāda, ka jo mazāk datu apstrādē iesaistās cilvēki, jo mazāk rodas dažādu kļūdu. Elektroniskā datu aprite ļauj uzņēmumiem manāmi ietaupīt gan laika, gan finansiālos resursus.

Telema EDI Modulis MS Dynamics NAV programmatūrā (sākot no versijas 2013) tiek aktivizēts piecu darba dienu laikā. Vienreizēja maksa par aktivizēšanu sākot no 750 eiro. Papildus maksa ir par Microsoft licenci.

Telema Sertificēto Partneru skaits Baltijā ir sasniedzis 33, to skaitā ir jau 13 Latvijas uzņēmumi, to skaitā tagad arī Navisoft.

Uzziniet vairāk par Telema Sertificēto Partneru aktivācijas noteikumiem.


Telema AS