ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2013. g. 15. februāris
14.02.2012 Telema uzsāka e-dokumentu apmaiņu starp Baltijas lielāko mazumtirgotāju un A le Coq.
Vakar no mazumtirdzniecības tīkla tika nosūtīti pirmie EDI pasūtījumi A le Coq, vienam no lielākajiem dzērienu ražotājiem Igaunijā.

Gadiem mazumtirgotājs ir sūtījis piegādātajiem pasūtījumus caur e-pastu, lietojot .txt formatu Igaunijā un  Latvijā un .xls formātu Lietuvā. E-pastu pielietošana biznesa dokumentu apmaiņai ietver sevī vairākas problēmas - e-pasts var aizkavēties vai pat pazust, jāņem vērā  drošība, kā arī konfidencialitātes riski.

 

Pielietot EDI kanālu, pretstatā e-pastiem ir drošāk, nerodas problēmas ar surogātpastu vai ar vīrusiem. Turklāt, EDI operators garantē dokumentu sūtītāja autorizāciju un nodrošina, ka dokuments sasniedz pareizo adresātu.


Pirms veiksmīgas uzsākšanas projekts izgāja rūpīgas plānošanas un attīstības fāzes. Tā rezultātā pakalpojuma tehniskais risinājums apmierina abu pušu, mazumtirgotāja un piegādātāja prasības, un atvieglo pasūtīšanas procesu no plaša produktu sortimenta, kāds ir piemēram A le Coqam. 

 

Tuvākajā laikā visi pasūtījumi tiks pārnesti uz EDI platformu, e-rēķinu apmaiņa tiks uzsākta šī gada laikā. Mazumtirgotājs gatavojas EDI 4-dokumentu piegādes procesa risnājumam.
Telema AS