ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2017. g. 13. decembris
13.12.2017 Telema un Fitek sadarbība veicina e-rēķinu izplatību Latvijā
E-rēķinu operatori Fitek un Telema ir vienojušies par stratēģiskām partnerattiecībām, padarot plašāku e-rēķinu pieejamību saviem klientiem. Līdz šim e-rēķinu nosūtīšana tika ierobežota ar darījumu partneriem viena e-rēķinu operatora tīklā. Pēc jaunā viesabonēšanas līguma noslēgšanas abu e-operatoru tīkli tiek savienoti.
FITEK Latvija vadītājs Edgars Strazds komentē: "Telema un Fitek klienti tagad var sasniegt tūkstošiem savu partneru visā viesabonēšanas tīklā. Mūsu klientiem nav nepieciešamas papildus IT izstrādes, lai gūtu labumu no jaunā viesabonēšanas līguma, kā arī maksa par dokumentu nosūtīšanu un saņemšanu paliks tāda pati kā līdz šim".

"Fitek Latvija ir lielākais pārdošanas rēķinu risinājumu nodrošinātājs Latvijā. Lieli uzņēmumi, kas pārstāv dažādas nozares - piemēram, telekomunikācijas, bankas un apdrošināšanas sabiedrības, izmanto Fitek pakalpojumus, lai nosūtītu e-rēķinus saviem klientiem. Telema klienti tagad varēs automātiski saņemt šos e-rēķinus savā grāmatvedības programmā, ietaupot laiku un naudu, "teica Telema izpilddirektors Hele Hammer." Līdzīgi - arī Fitek klienti varēs saņemt automātiski apstrādājamus e-rēķinus, kurus sūtījuši Telema klienti.

Šīs pārrobežu partnerības plašāks efekts ir saistīts ar faktu, ka tas sagatavo e-rēķinu sistēmas paplašināšanai ES līmenī. Prasības nākotnes e-rēķiniem ir saskaņotas Briselē un 2018. gada 27.novembrī - visām ES līgumslēdzējām iestādēm būs obligāti jāpieņem elektroniskie rēķini. Izmantojot jauno sadarbību, Telema un Fitek palīdzēs labāk sagatavoties tiem mūsu klientiem, kuri vēlēsies izmantot ES mēroga e-rēķinus.

Vivian Maripuu, Telema's Partner Relations Manager and Edgars Strazds, Fitek's Managing Director
Telema AS