ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Jaunumi

Print

2012. g. 12. novembris
08.11.2012 Telema piedalījās ECR Baltic Forumā 2012
No 7. Līdz 8. novembrim Telema tika pārstāvēta ikgadējā ECR Baltic Forumā, kas šogad norisinājās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. ECR Baltic Forums ir lielākais forums Baltijas valstīs, kas pulcē mazumtirdzneicības un patērētāju industrijas profesionāļus.

Ik gadu, kopš 2008. gada, ECR Baltic organizē konferenci ar mērķi dalīties ar pieredzi un labāko praksi tirdzniecībā, piegādes ķēžu jaunumos un informācijā.  Forums piedāva unikālu iespēju satikt ne tikai biznesa partnerus, bet arī konkurentus un apspriest tirgus tendeces un citas tirdzneicības aktualitātes. Šogad viens no uzsvariem forumā bija sadarbības veicināšna starp mazumtirdzneicības ķēžu un vērtības ķēžu dalībniekiem.

 

Telema ir aktīvs ECR Baltic organizācijas biedrs un veicināja arī šī gada pasākuma norisi. Mūsu uzņēmuma pārstāvji Rūta Kryževičiūtė un Sven Uustalu sagatavoja prezentāciju par datu koplietošanu un VMI: "POS Data Sharing and VMI: Optimizing Inventories through Collaboration". Telema stendā mums bija prieks turpināt diskusijas par prezentācijā aizsāktajām tēmām. Papildus aktuālāko notikumu apsriešanai EDI jomā, Telema piedāvāja arī dažas izklaides foruma apmeklētājiem.  Pēc oficiālajām vakariņām tika izspēlēta krustvārdu mīkla, kā arī Telema mešanas spēle, kas bija informatīva un guva labas atsauksmes apmeklētāju vidū. Kā pateicību par labu sadarbību viens no mūsu klientiem Mobec dalībniekiem piedāvāja saldumus no Rafaello.

 

ECR Baltic ir nekomerciāla, bezpeļņas, neformālas partnerības, brīvprātīgi izveidota organizācija. Tā dibināta 2007.gadā, lai sniegtu sabiedrības platformu, veicinātu un izglītotu uzņēmējdarbības aprindas par efektīvu patārētāju reakciju un ieguvumiem, ko tie sniedz Baltijas valstīs. Vairāk informācijas www.ecr-baltic.org.

Telema AS