ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema komanda

Print

Prāta spēļu meistare Ksenija, lieliskais mandolīnas spēlētājs Rauls un Telema galda tenisa komanda

Telema ļaudis ir gudri. Ksenija Vetserinina, mūsu testētāja, pārstāvēja Igaunijas komandu XIV pasaules čempionātā Kas? Kur? Kad? prāta un atmiņas spēlē. Čempionāts notika 2016. gada novembrī Armēnijā. Tajā sacentās 54 komandas no Krievijas, ASV, Kanādas, Somijas, Latvijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un daudzām citām valstīm.

Telema ļaudis ir muzikāli apdāvināti 21. novembrī Igaunijas tautas deju un tautas mūzikas asociācija atzina Saku Mandoliinid par 2016. gada tautas mūzikas grupu. Mūsu izstrādātājs Rauls Teniste (Raul Tõniste) ir mandolīnu orķestra dalībnieks četrus gadus, gandrīz kopš tā dibināšanas. Saku Mandoliinid ir Igaunijas mandolīnu orķestru līderis ar aktīvām koncertprogrammām un daudziem faniem.Telema ļaudis sporto. Oktobrī Telema komanda izcīnīja trešo vietu Kalev Grand Slam galda tenisa turnīrā Igaunijas uzņēmumiem (pērn Telema ieguva pirmo vietu). Mūsu izpilddirektore Hele Hammere un tirdzniecības vadītājs Kalle Kūspalu tika uz pjedestāla arī individuālā vērtējumā. Piedalīšanās Telema iekšējā turnīrā pirms trīs gadiem – 2013. gadā – iedvesmoja Kalli regulāri sākt spēlēt galda tenisu. Tagad viņš trenējas četras reizes nedēļā, piedalās sacensībās divreiz mēnesī un ir nokļuvis Igaunijas galda tenisa spēlētāju saraksta pirmajā pusē.

Atpakaļ uz saturu


Telema komandu papildinājuši septiņi jauni speciālisti

2016. gada augustā Telema pastiprināja savas tirdzniecības un klientu atbalsta komandas. IEVA ŠEVELJĪTE (IEVA ŠEVELJYTE) pievienojās mūsu Lietuvas komandai un ARTŪRS GRIBULIS – mūsu Latvijas komandai. Abi ir pieredzējuši tirdzniecības speciālisti. Telema viņu galvenie pienākumi būs uzturēt un attīstīt klientu attiecības, kā arī EDI zināšanu izplatīšana savos tirgos.
ŪLLE PANI (ÜLLE PANI) augustā sāka strādāt par klientu atbalsta speciālisti mūsu Tallinas birojā. Ūlles ilgtermiņa pieredze Nokia un Tieto uzņēmumos palīdz viņai ātri atbildēt uz mūsu klientu ikdienas pieprasījumiem un pieteikumiem, kā arī sniegt lietotājiem atbalstu.

Oktobrī Telema pieņēma darbā vēl vienu testētāju – ANASTASIJU ARHIPOVU (ANASTASSIA ARHIPOVA). Viņa ir modra un aizņemta lietojumprogrammu un programmatūras testēšanā, pārliecinoties, ka Telema pakalpojumi vienmēr ir bez kļūdām. BIRGITA SANNAMĒS (BIRGIT SANNAMEES) oktobrī pievienojās Telema kā produktu pārvaldniece. Viņās pieredze daudznāciju korporācijās un publiskā sektora iestādēs palielinās Telema produktu vadības komandas vērtību. Birgita ir atbildīga par Telema VMI un 3PL produktu uzraudzīšanu.

Vēl divi darbinieki tika uzņemti gada beigās. ERKI MŪGA (ERKKI MUUGA) pievienojās novembrī kā produktu pārvaldnieks mūsu galvenajiem produktiem – Telema EDISupplier un EDIBuyer produktiem. Telema produktu pārvaldības komanda iegūs no Erki enerģijas, intereses par viediem IT risinājumiem un jaunuzņēmumu pieredzes. Decembrī Telema produktu pārvaldības komandu vēl papildināja KARLS HALJSASMETSS (KARL HALJASMETS). Viņa produktu portfelī pirmais produkts būs Telema MMT – mūsu mobilās pārdotspējas pārvaldības rīks. Viņš arī sāks strādāt pie jaunā produktu pamatdatu projekta. Karlastarptautiskā izglītība un interese par žurnālistiku visai komandai sniegs svaigu pieeju.

Vēlreiz – laipni lūdzam jaunpienācējus!


IEVA ŠEVELJYTEARTŪRS GRIBULIS
ÜLLE PANIANASTASSIA ARHIPOVA

 BIRGIT SANNAMEES ERKKI MUUGA KARL HALJASMETS


Atpakaļ uz saturu


Tuvu un personiski - Eva Kiisa

Vārds AmatsEva Kiisa
Telema biroja vadītāja
 ilustrācija: Arminas Žilaitis, Telema IT projektu vadītājs

Kas atšķir Tevi no citiem? Es joprojām ticu maģijai
Kuru vienu lietu Tu ņemtu sev līdzi uz vientuļu salu?
 Labu draugu, jo man ātri paliek garlaicīgi. :)
Par ko Tu bērnībā gribēji kļūt?
 Par pārdevēju pārtikas veikalā - lai manai ģimenei tiktu visādi gardumi.
Kas ir Tavā mūzikas sarakstā?
 Daudz ļoti labas mūzikas - elektropops un indietronika, piemēram Lorde „Glory And Gore“ un MS MR „Bones“

Eva ir Telema sargeņģelis. Viņas vēnās plūst vairākuzdevumu režīms, un viņa to bez piepūles paveic. Viņa ir mātišķi rūpīga, ierodoties ar svaigi ceptu kūku drūmā pirmdienas rītā. Un profesionāli asa, apmācot Telema eFlow lietotājus. Nav brīnums, ka viņa ir vienīgā, kura saņēmusi gada darbinieka titulu vairāk nekā vienu reizi. Jo viņa ir tā vērta!

Atpakaļ uz saturu